Laboratorium smaku - najlepsza restauracja w Rybniku

Znalezienie dobrej włoskiej restauracji nie jest zdaniem łatwym. Nic zatem dziwnego, że klienci, którzy pierwszy raz mają możliwość odwiedzić restauracje Laboratorium Smaku, zostają jej stałym klientami. W końcu trudno jest przejść obojętnie obok wyśmienitej pizzy lub pasty.

Gdzie szukać dobrego jedzenia w miejscowości Rybnik?

Najlepsza restauracja w Rybniku, bo właśnie w tym mieście mieści się Laboratorium Smaku, znajduje się na ulicy Rybnickiej 17A, która jest stosunkowo dużą arterią, dlatego też dostanie się do niej, nie przysporzy nikomu trudności, nawet jeśli na pyszny obiad wybierze się spoza Rybnika.

Co zatem wyróżnia Laboratorium Smaku spośród innych tego typu włoskich restauracji? Przede wszystkim ogromne przywiązane do jakości o świeżości produktów, z których później przygotowywane będą potrawy. Nie ma tu miejsca na produkty nie pierwszej świeżości, nieposiadające maksymalnie wysokiej jakości i smaku. W Laboratorium Smaku wszyscy doskonale wiedzą, że to właśnie półprodukt wpływa w największym stopniu na to, jak później będzie smakowała potrawa. Dlatego też, kiedy kucharz będzie twierdził, że pomidory były zebrane jeszcze dziś rano, to właśnie tak było. Nie ma tu miejsca na inne produkty.

Co jest w menu restauracji?

A co zatem można zjeść w Laboratorium Smaku? Co tak mocno przyciąga tu klientów, że żadna inna restauracja Rybnik nie może się z nią równać? To oczywiście przede wszystkim przepyszne pizze. W menu znajduje się oczywiście absolutna klasyka, czyli pizza Margheritta, Pepperoni i Capriciosa, a także nieco bardziej egzotyczne, lecz nie mniej włoskie pizze, takie jak Bresaola z dojrzewającą wołowiną, rukolą, szparagami i suszonym pomidrami, Pancetta e Cipolla z boczkiem i wędzonym serem, czy też Gamberetto z krewetkami.
Oprócz tego w ofercie są przepyszne makarony, zupy i oczywiście dania mięsne, a także rybne, z których szczególnie polecić można łososia na palonym maśle.

Otoczenie jest ważne

Jak każdy doskonale wie, nic tak nie wpływa na smak spożywanych potraw, niż otoczenie, w którym są one podawane. A tym Laboratorium Smaku może poszczycić się na równi z jakością kuchni. Niezwykle gustownie wykończone wnętrze restauracji dopełnione jest urokliwym ogrodem letnim, w którym można cieszyć się smakiem pizzy na świeżym powietrzu, wśród licznej roślinności. Mało która pizzeria Rybnik może poszczycić się tak dobrą lokalizacją.

Jak zamawiać pizzę?

Aby skosztować oferowanych w Laboratorium Smaku potraw, można oczywiście udać się na miejsce i chłonąc cudowną włoską atmosferę w gustownie wykonanym wnętrzu lub zamówić wybraną pozycję w dostawie, co zrealizować można zarówno poprzez stronę internetową, jak i również oczywiście poprzez złożenie zamówienia telefonicznego.

A może większą grupą?

Często dobra kuchnia przyciąga więcej niż jedną osobę. Laboratorium Smaku jest na to przygotowane i bez najmniejszego problemu można tu zorganizować większe rodzinne spotkania, którym towarzyszyć będzie oczywiście włoska uczta, jak i również biznesowe meetingi, podczas których uczestnicy posilać się mogą pyszną włoską kuchnią.

ZOBACZ MENU