Pizza w Rybniku - włoska alchemia kulinarna

Najlepsza pizza w Rybniku - włoska alchemia kulinarna!

Chrupiące, lekkie ciasto, aromatyczny sos, delikatny ser, kilka dodatków. Proste składniki, w których z pozoru nie kryje się żaden sekret. Tajemnica tkwi tu gdzie indziej - jest nią wiedza, jak je połączyć, by popularna potrawa stała się daniem jedynym w swoim rodzaju. Na tym właśnie polega magia pizzerii Laboratorium Smaku, miejsca, które stworzyliśmy, by i Tobie mógł się udzielić niepowtarzalny nastrój Italii.

Bezkonkurencyjne menu restauracji - idealne na każdą okazję

W naszej karcie dań znajdziesz przede wszystkim pizzę we wszelkich możliwych odmianach. Oparte na włoskiej recepturze, delikatne ciasto znakomicie współgra z feerią kolorów i kształtów, tworząc fantazyjną kompozycję, której trudno będzie się oprzeć. Na początek jednak proponujemy jedną z klasycznych przystawek - Ty zdecyduj, czy będzie to Bruschetta Napoletana, czy może Carpaccio.

Dla wszystkich, którzy pozostają wierni włoskim makaronom, przygotowaliśmy natomiast cały wachlarz tradycyjnych propozycji z lekką nutką awangardy - obok spaghetti z sosem pomidorowym znajdziesz u nas także garganelli z łososiem czy czarne tagliolini. Jeśli poczujesz nagłą ochotę na wykwintne jedzenie na wynos Rybnik nie pozwoli Ci znaleźć niczego co przypominałoby klasą nasze menu. Pamiętaj przy tym, że powyższe dania to jedynie przedsmak tego, co czeka Cię, gdy zanurzysz się wraz z nami w świat kulinarnej przygody.

Składniki z serca Włoch - gwarancja wyjątkowej jakości

W Laboratorium Smaku mamy świadomość, że pizza to obecnie prawdziwie kosmopolityczne danie. Praktycznie każdy kraj zdążył już stworzyć swoją odmianę tego skromnego w pochodzeniu specjału. My jednak zdecydowaliśmy, że pozostaniemy wierni jego korzeniom. Źródło naszych inspiracji stanowią wspaniałe, różnorodne tradycje kulinarne z wielu regionów Włoch, skąd pochodzi także ogromna większość używanych przez nas składników.

Drobne, subtelne różnice w smaku nie umykają naszej uwagi, dlatego naszą pizzę zdobią pomidory San Marzano, a nie lokalny gatunek. Podobnie rzecz się ma z serami. Grana Padano, Scamorza czy oryginalna Mozzarella di bufala pozostawiają po sobie wyjątkowe wrażenia, których nie sposób zastąpić czymś innym. Nie zapominamy także o wędlinach - dzięki naszym dostawcom możemy korzystać z prawdziwej Prosciutto di San Daniele.

Jedzenie na telefon Rybnik - Twój kawałek Italii!

Każdego dnia przygotowujemy świeże, pełne potencjału potrawy, by mieszkańcy Rybnika i okolic mogli poczuć się jak na wakacjach w Rzymie czy Florencji. Jeśli marzy Ci się pizza w Rybniku, a także makarony, sałatki i pozostałe specjały z naszej karty, trafią one na Twój stół w niezwykle szybkim tempie. Dokładamy starań, by każde zamówienie jedzenia zrealizować w satysfakcjonującym czasie, a dostawy realizujemy sprawnie i bez opóźnień.

Pizza Rybnik dowóz - sprawdź gdzie dowozimy jezdzenie na telefon na Rybnik

Aby przekonać się, czy przewidujemy jedzenie na dowóz na wybrany przez Ciebie adres, możesz wpisać go w formularz dostępny na naszej stronie. Obdarowywanie radością, jaka płynie z prawdziwej, włoskiej kuchni, to nasza pasja, dlatego też regularnie przygotowujemy promocje, które pozwolą Ci sięgnąć po nowe, ekscytujące doznania smakowe.

ZOBACZ MENU